Skip navigation Menu
Teklif İsteyin Teklif İsteyin
Şimdi ARA

Şişme Alan Kapatma Sistemleri

Hızlı Kurulum.

Şişme Halı saha kapatmalarımızın Montajı ve demontajı oldukça kolaydır. İlk kurulumdan sonra, Matkap kullanabilen bir kişi çadırın montajını 1 günde, sökülmesini ise 3-5 saat gibi kısa bir sürede yapabilmektedir.

Mevsimsel değişikliklere göre spor şartlarıda değişim göstermektedir, hatta bazı dönemlerde spor yapmak oldukça zorlaşmaktadır. Balonkortların en büyük avantajı yağmurlu günlerde spor yapabilme imkanı sağlamasıdır.

Sağlıklı Spor Alanı

Şişme çadırlarda nem tamamen önlenerek, sağlıklı bir yüzme ortamı yaratır. Güvenle spor yapabilirsiniz. Aşındırıcı dış etkenler ve havuz kimyasallarından etkilenmez. Yüksek hava sirkülasyonuna sahiptir, İçerdeki hava saatte bir tamamen değişmektedir.

10 yıl Garanti Ve Tamamen Güvenli

Şişme çadırlarda Metal konstrüksiyon veya betonarme direkler gerekmediği için sütunsuz, geniş bir kullanım alanına sahip olursunuz. Sütun, direk gibi yapılar olmayınca spor yaparken çarpıp sakatlanma gibi risklerinizde bulunmamaktadır.

Kullanılan PVC membran ışık geçirgen özellikte olduğundan, ciddi elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Balon Kapatmalarımızı PVC de bulunan alev yürümez özellik sayesinde içiniz rahat bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Balon Kort - ZeplinPARK tesislerinde sezonunuzu uzatmak için her işletmeye özel bir tasarım ve proje üreterek, anahtar teslim çözüm üretmektedir. Balon kortlar geçici, mevsimlik veya sürekli kullanım için inşa edilebilir. Balon kortlarda kullanılan en son teknoloji ve malzemelerin kombinasyonu sağlanmaktadır.