Skip navigation Menu
Teklif İsteyin Teklif İsteyin
Şimdi ARA

Şişme Çocuk Oyunları

HERKES, BİR ZAMANLAR ÇOCUKTU.

Şişme oyun Parkları konusunda uzman ekibe sahibiz ve size Türkiyedeki en geniş ürün yelpazesini sunuyoruz. Zıpzıplar, kaydıraklar ve top havuzları son yıllarda en çok satılan ve ilgi gören çocuk oyunları arasındadır. Yeni modellerimizi ve ürünlerimizi görmek isterseniz sizi showroomumuza davet ediyoruz, müşterilerinizden önce sizde deneyebilirsiniz.

Şişme Park Üretimi

ZeplinPark olarak Sadece kendi ürettiğimiz ürünleri satmaktayız. Dolayısıyla istediğiniz ürünü istediğiniz ölçülerde ve renklerde üretimini yaptırabilirsiniz. Coca-Cola, Heineken, John Deere, Nutella, Disney, KFC, BurgerKing gibi ismini sayamadığımız onlarca firma oyun parklarımızı kendi logosu ile ürettirmiştir. FIFA dünya kupası ve Avrupa Kupası gibi birçok organizasyonda ürünlerimizi görebilirsiniz.

Garanti ve Güvenlik

Türkiye de ve Avrupa da yüzlerce memnun müşteri bizden şişme oyun parkı aldı. Şişme Oyun Parklarımız Avrupa Standardı olan EN14960'a uygundur. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı konusunda o kadar eminiz ki 5 yıl garanti ile bunu desteklemekteyiz. Ayrıca AB ülkelerinde bulunan müşterilerimize Almanya da bulunan teknik ekibimiz ile montaj ve teknik destek sunmaktayız.